Styret og nemder i Bø Turlag

Varden på Bryggefjell markerte 20 år jubileum for Bø Turlag i 1996. Foto: Arne W Hjeltnes.

Styret

Leiar

Arne William Hjeltnes
Kontaktinfo:   awhjeltnes@outlook.com  
Tlf.: 46 45 18 50

Kasserar

Jarle Tyvold
Kontaktinfo:  jarle@uteskole.no   
Tlf.: 92 44 82 85

Skrivar

Synne Blomquist
Kontaktinfo: synnesb@online.no     
Tlf.: 93 20 30 63

Styremedlem

Bente Drtina
Kontaktinfo: bdrtina@hotmail.com   
Tlf.: 41 85 33 02

Guro Lepperød
Kontaktinfo: guro.lepperod@vtfk.no 
Tlf.: 90 86 19 83 

Varamedlem

Halvor R Gåra 
Kontaktinfo:  halgaara@online.no  
Tlf.: 90 56 29 53

Bjørg Kaasa
Kontaktinfo:  bjorgkaasa@hotmail.com 
Tlf.: 90 17 41 77

Thorvald Amundsen
Kontaktinfo:  petra@nenett.no    
Tlf.: 95 94 48 39 

Kirsten Wielandt Houe 
Kontaktinfo:  kwhoue@gmail.com 
Tlf.: 41 12 34 82  

Gunhild (Aakvik) Gåra
Kontaktinfo:   gunhildgaara@yahoo.no 
Tlf.: 97 99 43 05  

Turknappnemd

Håvard Hogstad Erikstein
Kontaktinfo:  h_hogstad@hotmail.com     Tlf.: 97 69 28 00

Halvor Gåra
Kontaktinfo:  halgaara@online.no   Tlf.: 90 56 29 53

Per Johan Nordvik
Kontaktinfo: pj@krooaibi.no  Tlf.: 913 89 533

Åse Egeland
Kontaktinfo: Tlf.: 905 87 243

Stinemd

Bjørn Gunnar Steen
Kontaktinfo: bjsteen49@gmail.com

Personar med vedlikehaldansvar i turområda til Bø Turlag

Representantar i Bø Løypelag

Einar Fagerås 
Øystein Nordskog

Revisor

Jan Lepperød 

Valkomite

Per Johan Nordvik  (leiar)
Tor Lønnestad
Ingrid Askildt


Oppgavefordeling i styret: Les meir…
Årshjul: Les meir…